معرفی انواع کلید و پریز

by کلید و پریز in سپتامبر 2, 2019

معرفی انواع کلید و پریز

امروز در سایت کلید و پریز به تعدادی از سوالات شما کاربران عزیز که پرسیده بودید

جنس انواع کلید و پریز از چیست؟

پلاتین در کلید و پریز چه نقشی دارد؟

کلید پریز چه رنک هایی دارد؟

کلید و پریز چه نوع هایی دارد؟

برندها و مارک های تولید کننده کلید و پریز کدامند؟

پاسخ خواهیم داد و سعی میکنیم اطلاعات مفیدی را در این زمینه به شما ارائه دهیم.

کلید و پریزهای هوشمند چه ویژگی هایی دارند؟

با توجه به دغدغه های زندگی امروزه وجود لوازمی که بتواند دسترسی به همه چیز را آسان کند ضروری است. کلید و پریز هوشمند نیز یکی از این وسایل جذاب است. شما با نصب هوشمند کلید و پریز هوشمند میتوانید تجهیزات برقی خود را از راه دور روشن کنید.
برنامه ای روی گوشی و سیستم هوشمند خانه نصب میشود که مثلا شما قبل از این که به خانه برسید دستگاه قهوه ساز خود را روشن میکنید تا به محض رسیدن قهوه شما آماده باشد. از این سیستم برای چایی ساز, ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی , تلویزیون وانواع وسایل برقی استفاده کنید.
نکته قابل توجه در این سیستم هوشمند این است که شما میتوانید برای اوازم برقی تان زمان بندی کنید. مثلا تنظیم کنید تلویزیون سر ساعت مشخصی که برنامه مورد علاقه تان پخش می شود روشن شود و آن برنامه را ضبط کند تا شما هم به کارتان برسید هم خیالتان بابت دیدن برنامه مورد علاقه تان راحت باشد.

همچنین بخوانید: معرفی انواع لامپ + عکس

کلید و پریز به انگلیسی چی میشه؟ 

در زبان انگلیسی کلید و پریز به switches-and-sockets ترجمه می شود.

جنس انواع کلید و پریز از چیست؟

کلید و پریز از سه نوع جنس تهیه می شود.

پلاستیک
شیشه
استیل

پلاتین در کلید و پریز چه نقشی دارد؟

در کلیدهای مختلف شکل و نوع پلاتین متفاوت است اما عملکرد همه آنها یکسان است. پلاتین با بیشترین ایمنی و پایداری وظیفه قطع و وصل کردن جریان در کلید را به عهده دارد. پلاتین دارای چند قسمت است که ثابت و متحرک می باشد و با حرکت کردن جریان را قطع و وصل میکند. در ولتاژهای بالا نیز از پلاتین استفاده میکنند که شکل و محل قرار گرفتن آن ها متفاوت است.

معرفی انواع کلید و پریز

معرفی انواع کلید و پریز

کلید پریز چه رنگ هایی دارد؟

شما می توانید با توجه به دیزاین منزل یا محل کارو یا هرجایی که قصد نسب کلیدو پریز را دارید، رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید. رنگ های که برای کلید و پریز میتوانید در بازار تهیه کنید

سفید
بژ
قهوه ای
طوسی
مشکی
کرم
قهوه ای تیره
نقره ای
خاکستری
آبی روشن
طلایی
قرمز
آبی
زرد
سبز
طلایی مات

می باشد. البته تمام این رنگها به طور ترکیبی نیز موجود است.

کلید و پریز چه نوع هایی دارد؟

کلید و پریز برای کاربردهای متفاوتی استفاده می شود که هرکدام شکل و کاربرد مخصوص خود را دارند . در ادامه انواع کلید و پریزهایی که مورد استفاده قرار می گیرند را به شما معرفی میکنیم.

کلید
پریز
سوکت تلفن
زنگ
فیش آنتن
شاسی زنگ
پریز تلفن
پریز آنتن

برندها و مارک های تولید کننده کلید و پریز کدامند؟

امروزه شما میتوانید در بازار با انواع برندهای اصلی و متفرقه در بازار و انواع قیمت ها مواجه شوید. ما در ادامه این مطلب به معرفی  برندهای تولیدکننده کلید و پریز می پردازیم.

سدنا
پارت الکتریک
خیام الکتریک
ایبلانگ
آسیا
لگرند
بنتک
آبسال
بهداد الکتریک
فردان الکتریک
شوان
هیوندای
اشنایدر
ملونی
ویرا
کان
لونا

امیدواریم که این مطلب برای شما مفید بوده باشد و بتوانید با کمک گرفتن از راهکارهای سایت کلید و پریز، از خرید و کلید و پریز مصرفی خود راضی باشید. اگر شما نیز در تولید و فروش کلید و پریز فعالیت دارید میتوانید با ما تماس بگیرید تا نحوه فعالیت شما را نیز در این سایت اضافه کنیم. با اضافه شدن شما در این سایت کاربران بهتر و راحت تر می توانند با شما ارتباط برقرار کنند.

همچنین اگر‌ در تخصص دیگری فعالیت دارید ما برای دیگر تخصصات و موضوعات شما هم سایت داریم که‌ میتوانیم شما را در دیگر سایت های تخصصی مان قرار دهیم با ما‌تماس بگیرید.

تماس با پشتیبانی در تلگرام

Poshtiban_site@

Leave a Reply